اخبار اخبار

ITU Telecom World 2016 در بانکوک تايلند برگزار می­گردد

مکان برگزاری: بانکوک تايلند

زمان برگزاری: 24 تا 27 آبان ماه 1395

امسال ITU Telecom World 2016 از 24 تا 27 آبان ماه 1395 در بانکوک تايلند برگزار می­گردد. اين رويداد، بستری است برای شتاب­بخشی به نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه اقتصادی و اجتماعی است که در آن سياست گذاران و رگولاتورها با خبرگان صنعت، سرمايه گذاران و شرکت های کوچک و متوسط، کارآفرينان و نوآوران با يکديگر ديدار می­کنند. اين رويداد، از سال 1971 توسط ITU برگزار می­گردد.

در اين همايش، که شامل سخنرانی ­های کلیدی، نمايشگاه، جلسات گفتگوی سران، جلسات گفتگوی کاری ميان شرکت­ها و اهدای جايزه ويژه است، در رابطه با فناوری ­های جديدی مانند نسل پنجم تلفن همراه (5G)، اينترنت چيزها، که بسترساز ماشين ­های متصل، شهرهای هوشمند، سلامت الکترونیکی و خدمات مالی ديجيتال هستند، مباحثی توسط صاحب نظران و خبرگان اين حوزه ­ها ارائه می­گردد. اما، هيچکدام از اين راه­ حل­ها بدون همکاری محقق نخواهند شد. رگولاتورها، کسب و کار و دولت­ها بايد با يکديگر در بخش­ های عمودی کار کنند. به­ عنوان مثال، بحث در رابطه با فناوری اطلاعات يا بخش مالی نيست، بلکه ترکيبی از اين دو برای ارائه راه­ حل نوآورانه­ حوزه خدمات مالی ديجيتال به مردم و کسب و کارها لازم هستند.

منبع خبر: ITU

پیوندهای مرتبط:


تهيه تدوين خبر: گروه خبری نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی فناوری اطلاعات)

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 25 آبان 1395
بازدید ها: 2580