اخبار اخبار

به پروژه نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور رای دهيد

به پروژه نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور رای دهيد

به پروژه نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور رای دهيد

پروژه «نظام پايش شاخص­ های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور»، يکی از پروژه­ هایی که به مدت 6 سال است درمرکز برنامه­ ریزی و نظارت راهبردی فناوری اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران در حال انجام است، در گروه C1 جايزه WSIS Prizes 2017 به مرحله رای ­گیری راه يافته است. از همگان دعوت می گردد تا با شرکت در رای­ گيری از اين پروژه کشور ايران حمايت کنند. لازم به ذکر است که آخرين مهلت شرکت در اين رای­ گیری 10 ارديبهشت ماه 1396 است.

چگونه به پروژه نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات ايران رای دهيم؟

  •     به نشانی http://www.itu.int/net4/wsis/prizes/2017/ برويد و بر روی "Vote" کليک کنيد.
  •     اگر قبلاً دارای حساب کاربری WSIS نمی باشيد، Register نماييد. بعد از ثبت نام، ايميلی دريافت می­ کنيد. لطفاً برروی لينک کليک کنيد تا ايجاد حساب کاربری نهايي گردد.
  •     اگر قبلاً دارای حساب کاربری هستيد، با استفاده از نام کاربری/پست الکترونیکی و کلمه عبور خود وارد شويد.
  •     بعد از تاييد حساب، وارد حساب کاربری خود شويد و رای دهيد.
  •     به گروه C1 برويد و به پروژه "Measuring the Information Society of Iran" رای دهيد.
  •     برای کامل نمودن رای­ گيری و برای اين که رای شما به حساب آورده شود، لطفاً در گروه­ های 18 گانه، به يک پروژه رای دهيد.
  •     بعد از تکميل رای­ گیری در هر گروه، پيام "WSIS Prizes 2017 – VOTING COMPLETE" برای شما ارسال خواهد شد.

با تشکر از شما برای حمايت از پروژه های ايران در جايزه بين المللی WSIS Prizes 2017.

درباره WSIS Prizes 2017

WSIS Prizes رقابتی منحصر به فرد در سطح بين ­المللی است که در پاسخ به   درخواست­ های ذی­ نفعان WSIS برای ايجاد ساز و کاری موثر برای ارزيابی و شناخت افراد، دولت­ ها، جامعه مدنی، آژانس­ های محلی، منطق ه­ای و بين­ المللی، موسسات پژوهشی و شرکت­ های بخش خصوصی برای موفقيت آن­ها در پياده ­سازی راهبردهای توسعه­ ای برای افزايش توان فناوری اطلاعات و ارتباطات به­ عنوان توانمندساز توسعه توسط اتحاديه بين ­المللی مخابرات (ITU)  به­ وجود آمده است. WSIS stocktaking process در سال 2004 برای کمک به پياده­ سازی WSIS و پيگيری آن ايجاد گرديد. WSIS Prizes بخشی از اين فرآيند است که اولين دوره آن در سال 2012 برگزار شد. از آن سال تاکنون، اين جايزه در جامعه ICT برای توسعه (ICT4D) محبوبيت زيادی يافته است.

با توجه به خروجی­ های بازبينی کلی WSIS توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد، همچنين برنامه 2030 برای توسعه پايدار، WSIS Prizes 2017 رابطه نزديکی با دستيابی به اهداف توسعه پايدار نيز دارد. مسابقه WSIS Prizes بستری برای شناسایی و نمايش تجارب موفق در پياده ­سازی خطوط عمل WSIS و اهداف توسعه پايدار است. اين جايزه، مدل­ هایی را که توسط ساير کشورها قابل الگوبرداری هستند، به نمايش می­ گذارد و تلاشهای ذی ­نفعان را برای توسعه جامعه و تعهد آن­ها را برای دستيابی به اهداف WSIS و اهداف توسعه پايدار به نمايش می­گذارد.

تهيه تدوين خبر: گروه خبری نظام پايش شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی فناوری اطلاعات)

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 02 اردیبهشت 1396
بازدید ها: 1965